wz

Multiplayer

U mnoha her má multiplayer významné (ne-li dominantní) postavení. Domluvíte se s několika přáteli, se kterými budete bojovat na život a na smrt třeba po LAN, a nebo budete hrát s úplně neznámými hráči po internetu, kteří od vás mohou být tisíce kilometrů daleko. Také Blade of Darkness je možné hrát ve vícero lidech. Multiplayer má naprosto jednoduché ovládání a ani počet možných nastavení není nijak závratný, hře to neubírá, a ani jich více nepotřebujete. Pojďme se tedy podívat, jak se multiplayer ovládá a co se dá vše ovlivnit.

Ze základního panelu se přes položky HRA -> ARENA dostaneme do menu multiplayeru. Vidíme zde 3 položky:

Nová Aréna (New Arena)
Nová Aréna Zde můžete založit svou vlastní síťovou hru. Zadáte název serveru, vyberete si mapu kurzorem, zadáte max. počet hráčů, max. úroveň hráčů (čím vyšší číslo, tím lepší zbraně). Pak je tu kolonka "Paketů za vteřinu". Tu necháváme vždy na Variable, ale pokud ji chcete změnit, změňte ji. Avšak pokud máte pomalejší připojení a dáte příliš vysokou hodnotu, je možné, že vám multiplayer nepoběží tak, jak má. Poté již zbývá zadat počet životů, které bude mít každý hráč. Připojit se ke hře (Join Game) Tuto kolonku využijte, pokud se chcete připojit k již existující hře. Jsou tu 2 možnosti: Adresa a Hledat. Do první kolonky lze zadat IP adresu serveru a pomocí Hledat vyhledáte existující herní servery.

Nastavení profilu hráče
Nová Aréna Zde si vybíráte postavu a určujete její schopnosti. Nejdříve si postavu pojmenujete, vyberete si hrdinu a poté si můžete dokonce vybrat různé skiny postavy. Poté již jen zadejte, jak má být postava silná, tedy jaké zbraně dostane. V kolonce zadáme Úroveň většinou na maximum (Úroveň = 4).


TOPlist Jedna z run je v Epyhrských hrobkách Jedna z run je v pevnosti Tel Halaf Jedna z run je v Al Farumském chrámu Jedna z run je v pevnosti Nemrut Jedna z run je v Nejebské oáze Jedna z run je v Kelbegenských dolech